Pieczątki

HomePieczątki

Najwyższa jakość produktów, atrakcyjne ceny

W naszej ofercie znajdują się pieczątki, stemple, datowniki i inne przybory do stemplowania. Dysponujemy pełnym asortymentem do produkcji i wytwarzania pieczątek tuszowych w oparciu o produkty lidera na rynku materiałów i akcesoriów pieczątkarskich, firmy COLOP. Stałe poszerzanie oferty umożliwia nam w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów.

colop

Pieczątki marki Colop cieszą się od lat zasłużoną renomą. Wyróżnia je nie tylko ciekawy wygląd, ergonomiczny kształt , ale i także wytrzymałość. Doskonale sprawdzają się zarówno do zastosowań typowo biurowych, osobistych jak i specjalistycznych. Colop to firma z wieloletnią już tradycją. Ma ona w swojej ofercie ponad ponad 200 różnych modeli począwszy od typowych standardowych automatów plastikowych , przez modele kieszonkowe po duże automaty szkieletowe metalowe. Pieczątki mogą mieć różne kształty oraz wielkość. Mogą być okrągłe, kwadratowe, wielkogabarytowe, a nawet trójkątne. W ofercie firmy Colop znajdziemy także automaty samotuszujące specjalistyczne: datowniki (także z dodatkowa płytka tekstową, z podwójną datą lub podziałką godzinową), numeratory – z płytka tekstowa lub bez.

Colop zadbał także o ekologię, dlatego w jego ofercie seria Green Line, która łączy ciekawy, niespotykany design z dbałością o środowisko naturalne.

Nie należy zapominać o produkcie nowatorskim, choć na rynku niezwykle istotnym. Colop jako jedyny producent automatów samotuszujących zaprezentował pieczątkę z dodatkową powłoką antybakteryjną opartą o znaną na całym świecie, opatentowaną technologię Microban.

W naszej ofercie znajda państwo duży wybór produktów marki Colop, którą chętnie polecamy naszym klientom.

pocket stamp